کشف کامیون اصفهان کامیون اخبار اجتماعی

کشف: کامیون اصفهان کامیون اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اخیرا چند تیم تروریستی همراه‌ مهمات دستگیر شده‌اند / محمود علوی

وزیر اطلاعات گفت: امروز علی‌رغم این‌که صهیونیست‌ها عربده‌هایی را سر می‌دهند، مطالعه رفتارشان نشان می‌دهد که به تعبیر رهبری این عربده‌ها از سر استیصال است.

اخیرا چند تیم تروریستی همراه‌ مهمات دستگیر شده‌اند / محمود علوی

محمود علوی: اخیرا چند تیم تروریستی همراه مهمات دستگیر شده است اند

عبارات مهم : امنیت

وزیر اطلاعات گفت: امروز علی رغم این که صهیونیست ها عربده هایی را سر می دهند، مطالعه رفتارشان نشان می دهد که به تعبیر رهبری این عربده ها از سر استیصال است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی در حاشیه دیدار با ملوانان آزاد شده است از دست دزدان دریایی سومالی در جمع خبرنگاران افزود: هرسال روز قدس تاثیر بیشتری از سال های قبل دارد و همین که دشمن نسبت به روز قدس حساس است نشان می دهد که باید در صفوف فشرده در روز قدس حضور پیدا کنیم و علی رغم همه توطئه ها باید با پایمردی و همگامی همه مسئولان در این راهپیمایی شرکت کنیم.

وی با اشاره به آزادی چهار ملوان اسیر ایرانی گفت: بیش از دوسال است که این عنوان که به عنوان یک دغدغه جهت ما مطرح بود و همکاری های خوبی از سپاه قدس، اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران و وزارت خارجه داشتیم در این عنوان داشتیم که از همه آن ها تقدیر می کنیم.

اخیرا چند تیم تروریستی همراه‌ مهمات دستگیر شده‌اند / محمود علوی

وی در پاسخ به پرسشی در زمینه تامین امنیت برگزاری راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: جهت ما امنیت روز قدس و غیر از آن ندارد. جهت ما مهم است که هرروز کشورمان در امنیت باشد که علی رغم تلاش های تیم های تروریستی جهت ایجاد مخاطرات در کشور، کشور عزیزمان ایران در امنیت به سر می برد و در چند روز اخیر نیز چندین تیم تروریستی را که از آن ها اسلحه، مهمات و مواد منفجره گرفته شده است است را دستگیر کرده ایم و به یاری پروردگار، روز قدس روز باامنیتی خواهد بود. همچنین در روزهای بعد از برگزاری راهپیمایی روز قدس، شرح عملیات دستگیری این تیم های تروریستی را هم به مردم اعلام می کنیم.

وزیر اطلاعات گفت: امروز علی‌رغم این‌که صهیونیست‌ها عربده‌هایی را سر می‌دهند، مطالعه رفتارشان نشان می‌دهد که به تعبیر رهبری این عربده‌ها از سر استیصال است.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | ایرانی | برگزاری | دستگیری | تروریستی | راهپیمایی | سیدمحمود علوی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog